Facebook not cool – nie jest cool – Max Kolonko Mówi jak jest

  21
  13
  Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

  Max Kolonko warns about Facebook long before Snowden – CLOSED CAPTIONED English. Max Kolonko ostrzega przed Facebookiem na pół roku przed rewelacjami Snowdena
  SUPPORT MAXTV! http://maxkolonko.com/main/mmk/?p=1106

  source

  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  PLEASE READ  How to save yourself if you're choking!

  21 COMMENTS

  1. Facebook not cool. Is very unfair by blocking photos and messages people from ORN ( Camp National Radicalling) and similar national ideas ( who loves Church and bishops , par example) Lets dont allow it!

  2. ja nie mam konta i nigdy nie bede mial ,to chore ,zebym swoje dane ,zdjecia ,zdjecia swoich dzieci tam dawal ,to trzeba byc jakims byc pojebem ,zeby koles patrzyl na zdjecia mojej panny ,szok

  3. Zmień imię i nazwisko
   Wygląda na to, że imię i nazwisko podane na Twoim koncie nie jest prawdziwe. Prosimy wszystkich użytkowników o używanie prawdziwych imion i nazwisk na Facebooku, aby ich znajomi wiedzieli, z kim się kontaktują.
   Jakie imiona i nazwiska są dozwolone na Facebooku?
   Jeśli jest to imię i nazwisko, którego używasz na co dzień, chcielibyśmy wspólnie z Tobą ustalić czy odpowiada ono Twojej prawdziwej tożsamości. Akceptujemy różne rodzaje dokumentów umożliwiających weryfikację imienia i nazwiska, którymi posługujesz się na co dzień.
   hahaah dauny

  4. Ja nigdy nie czułem potrzeby tworzenia Facebooka bo jak patrze na tych ludzi którzy zamiast umawiać się z dziewczyną na randkę to umawiają się na rozmowę na fb to wytrzymać nie mogę.I właśnie w filmach popełniają ten błąd że jak chłopak widzi fajną dziewczynę to się wymieniają numerami a powinni się wymieniać nazwą na Facebooku.

  5. Panie Max, FSB nie musi kombinować czegokolwiek aby przechwytywać dane z Facebooka, Yahoo, Google, Microsoftu czy coś tam. Po prostu internetowy światłowód w umieszczonych gdzieś w mroźnej Alasce serwerach tych firm przechodzi poprzez pomieszczenie FSB które kopiuje wszystko co tamtędy przepływa. Każdy użytkownik na to się godzi akceptując umowę dopuszczającą go do serwisu tych firm.

  6. Maxie. Twoje przepowiednie chyba się nie sprawdziły…

   Jak Panu ta Ameryka zepsuta, pełna lewactwa, pedalstwa, żydów, gender, ciapatych, sprzedawczyków się nie podoba niech Pan spada do Polski i pomaga w oczyszczaniu kraju. Narzeka Pan na Polskę a gówno robi. Fajnie się siedzi w stanach i zarabia dolary? Chociaż już dawno wszyscy o Panu zapomnieli bo Pan w tej kanciapie chyba zwariował. Pan tam mieszka?

   Jak bardzo wpłynęło na Pańskie życie, że ktoś ma kilka kont?

  7. Facebook jest jutro może go nie być. Wszyscy zamknijmy się w domach owinietych srebną folią.. Jak kogoś obchodzi co robiłem w wakacje to znajdzie sposób żeby się dowiedzieć. Tam gdzie jest otwartość do ludzi tam tez jest zrozumienie i empatia

  LEAVE A REPLY